Pārlekt uz galveno saturu

Izstādes

f18

Tiek organizēti Latvijas nacionālie kopstendi uz 2023.-2024.sezonas izstādēm:

Aicinām uzņēmumus pieteikties uz platību nacionālajā kopstendā izstādē „BioFach 2024”

Aicinām uzņēmumus pieteikties uz platību nacionālajā kopstendā izstādē „Gulfood 2024”

Aicinām pieteikties pārtikas uzņēmumus dalībai 2024.gada starptautiskajā izstādē Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), “Gulfood 2024”, kas notiks Dubaijā nākamā gadā no 19.-23.februārim. AREI piedāvā iespēju Latvijas pārtikas uzņēmumiem strādāt Latvijas nacionālajā kopstendā, kas atradīsies galvenajā hallē blakus lielvalstu kopstendiem (Čīli, Ameriku, Brazīliju, Lielbritāniju, Indiju, Japānu, u.tml.).

Uzņēmumam ir iespēja pieteikties uz 9 m2 lielu platību aprīkotā nacionālajā kopstendā. Viena kvadrātmetra neaprīkotas platības maksa ir 620 EUR (+ PVN 21%).  Papildus obligātā maksa ir dalībnieka reģistrācija, ieraksts Internetkatalogā un apdrošināšana, kas kopā izmaksās 886 EUR katram dalībniekam.

Tā kā valsts piešķirtais atbalsts ir ierobežots, tad brīdinām, ka piesakoties izstādei, jārēķinās arī ar izmaksām par stenda būvniecību un produktu transportēšanu, kuras būs zināmas pēc iepirkuma noslēgšanās.

Paaugstinātas intereses gadījumā vietas tiks dalītas, ņemot vērā līgumu noslēgšanas un rēķinu apmaksas kārtību.

Sākot ar 2023. gada jūniju, ir ieviestas svarīgas izmaiņas dalībnieku produktu kategorijās, kas nevar piedalīties Gulfood: Konditorejas izstrādājumi, saldumi, konfektes, karameles, košļājamās gumijas, želejas, lakrica, zefīri, nuga, pralinē, īriss un trifeles, kā arī kakao, šokolāde un šokolādes izstrādājumi. Pieprasījums pēc izstāžu telpām Gulfood ievērojami pārsniedz piedāvājumu. Šai produktu kategorijai tiek piedāvāta izstāde ISM Tuvajos Austrumos. Turpmāk uzņēmumi, kas piedāvā iepriekšminētās produktu kategorijas, tiks novirzīti uz ISM Middle East https://www.ism-me.com – ISM

Ja vēlaties garantēt sev vietu kopstendā, jāaizpilda pielikumā pievienotā pieteikuma forma. Ieskanēti un parakstīti dokumenti jāsūta, adresējot Andrai Ūdrei (andra.udre@arei.lv) līdz š.g. 6.oktobrim.

Katram izstādes dalībniekam tiks saorganizēts kopīgs un vienots, pilnībā aprīkots stends- dizains, būve, uzņēmuma produkcijas paraugu vitrīna, 1 info lete, 1 bāra krēsls, apspriežu galds ar 4 krēsliem, atkritumu tvertne, grīdas segums, koplietojama virtuve ar noliktavu, stenda tīrīšana, elektrības pieslēgums, uzņēmuma nosaukuma logo uz sienas un letes, kā arī ekspozīcijas produktu transports uz izstādi. Izmaksas proporcionāli tiks sarēķinātas uz dalībnieku skaitu un katrs segs savu daļu.

Izstāde “Gulfood” ir viena no pasaules vērienīgākajām pārtikas ražotāju izstādēm, to ik gadus apmeklē 125 dažādu valstu pārstāvji un nozares profesionāļi. Vairāk kā 100 tūkstoš jaunu produktu tiks prezentēti izstādes platībās.

Sīkāku informāciju par izstādi iespējams saņemt izstāžu rīkotājsabiedrības mājas lapā: www.gulfood.com.


SIAL Paris 2024- var iesniegt dalības pieteikumu, norādot vēlamo halli.

Pieteikuma forma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pielikums Izmērs
Pieteikuma forma 19.57 KB