Pārlekt uz galveno saturu

Māksla zinātnei

Agroresursu un Ekonomikas institūts sadarbībā ar Latvijas radošo mākslinieku grupu vienojas kopīgā projektā - “MĀKSLA ZINĀTNEI”

katsLai veicinātu radošu sadarbību starp zinātnes un mākslas platformām Latvijā un pasaulē, pēc Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) iniciatīvas, ar vairāku pazīstamu mākslinieku līdzdalību, tiek īstenots mākslas projekts MĀKSLA ZINĀTNEI.

Šis radošais projekts tiks realizēts gada garumā, mijiedarbojoties māksliniekiem ar vadošajiem Latvijas un Eiropas agroresursu selekcionāriem un zinātniekiem. Iedvesmu smeļoties agrokultūras zinātnes pragmatiskajos un jaunatklāsmes procesos, taps māksla - gleznas, interjera priekšmeti un tekstils.

Projekts jau ir uzsācis savu gaitu ar savstarpēju iepazīšanos interneta vidē, rīkojot virtuālās ekskursijas un daloties stāstos, iepazīstot vienam otru.

Projekta nobeigums, kopā ar ražas novākšanas un secinājumu pārskatu, būs vērojams AREI institūta telpās kā projekta dalībnieku darbu izstāde līdz gada beigām.  Šoreiz tai būs raksturīga mākslas eksponātu dinamiska maiņa, un, nu jau par ikgadējo tradīciju kļuvušais, AREI mākslas kalendārs.

Projekta tapšanā šobrīd piedalās Latvijā un citur pasaulē pazīstamās mākslinieces – Agnese Vaļiniece, Dita Lūse, Ineta Freidenfelde, Maija Graudiņa, Margita Jumīte, bet dalībnieku sastāvā gaidāmi patīkami pārsteigumi visa projekta norises gaitā.

Aicinām sekot līdzi notikumu attīstībai sociālo tīklu platformās:

Facebook https://www.facebook.com/makslazinatnei

Instagram https://www.instagram.com/makslazinatnei/

Papildu informācijai:
AREI Tehnoloģiju un pārneses centra vadītāja
Andra Ūdre
Mob.t.29441332
E-pasts: andra.udre@arei.lv