Pārlekt uz galveno saturu

Projekta “Energoefektivitātes pasākumu veikšana Agroresursu un ekonomikas institūta ēkā Zinātnes ielā 2, Priekuļos” Nr.4.2.1.2/18/I/004 norise

Attēla autors: No AREI arhīva

Agroresursu un ekonomikas institūta īstenotā projekta “Energoefektivitātes pasākumu veikšana Agroresursu un ekonomikas institūta ēkā Zinātnes ielā 2, Priekuļos” ietvaros notiek sekojošas darbības:

  • ir noslēdzies Atklāts konkurss “Būvdarbi Agroresursu un ekonomikas institūta Priekuļu pētniecības centra laboratorijas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai un laboratorijas ēkas pārbūvei” ID Nr. AREI -2018/ 35 un 2019.gada 14.maijā ir noslēgts līgums ar SIA „Bazalts” par energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu veikšanu. Būvuzņēmējs saņēmis būvatļauju un uzsākti būvniecības darbi.
  • Ir noslēdzies Iepirkums Publisko iepirkumu likuma 9.panta kārtībā „BŪVUZRAUDZĪBA AGRORESURSU UN EKONOMIKAS INSTITŪTA PRIEKUĻU PĒTNIECĪBAS CENTRA LABORATORIJAS ĒKAS ENERGOEFEKTIVITĀTES PAAUGSTINĀŠANAS UN PĀRBŪVES BŪVDARBIEM” ID Nr.AREI 2019/8 un 2019.gada 3.jūnijā ir noslēgts līgums ar SIA „Flager” par būvuzraudzības veikšanu. Būvuzraugs nodrošina būvdarbu būvuzraudzību.
  • Lai nodrošinātu projekta īstenošanas regulāru uzraudzību, notiek būvsapulces, kurās piedalās SIA „Bazalts” pārstāvji, Agroresursu un ekonomikas institūta pārstāvji, būvuzraugs un autoruzraugs.
Pievienots 19/06/2019