Pārlekt uz galveno saturu

Ja vēlaties pieteikties uz Agroresursu un ekonomikas institūta piedāvāto sēklu vai citas produkcijas saņemšanu, ir nepieciešams aizpildīt zemāk esošo pieteikuma formu, kas ļaus mums sagatavot un nosūtīt Jums atbilstošu piedāvājumu.

 

Piekrītu turpmāk saņemt no Agroresursu un ekonomikas institūta informāciju par institūta aktualitātēm, t.sk. par mūsu produkcijas atlaidēm, akcijām un gaidāmajiem pasākumiem uz:

 

Informējam, ka pieteikuma formas ievadīto informāciju apstrādās tikai atbildīgie AREI darbinieki, lai sagatavotu un nosūtītu Jums atbilstošu piedāvājumu uz Jūsu piekrišanas pamata. Pēc piedāvājuma izteikšanas un pasūtījuma noformēšanas, personas identificējošā informācija tiks dzēsta, izņemot, ja būsiet piekritis aktualitāšu saņemšanai. Sīkāka informācija par AREI veiktajām datu apstrādēm un Jūsu tiesībām attiecībā uz to skatīt saitē: https://www.arei.lv/sites/arei/files/files/lapas/AREI_PRIVATUMA_POLITIKA.pdf.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par sēklu un produkciju piedāvājumiem vai jautājumos par anketas aizpildīšanu, lūgums sazināties ar mums pa e-pasta adresi: solvita.survillo@arei.lv vai pa tālruni: +371 25986504

 

CAPTCHA
3 + 8 =
Atrisiniet šo vienkāršo matemātikas uzdevumu un ievadiet rezultātu.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.