Pārlekt uz galveno saturu

Interesentu tīkla HETEROGĒNAS LAUKAUGU POPULĀCIJAS mērķis ir veicināt sadarbību starp selekcionāriem un lauksaimniekiem, apzināt lauksaimnieku intereses saistībā ar heterogēnu populāciju veidošanu (interesējošas sugas, augu pazīmes), izplatīt informāciju par jaunizveidotām populācijā un piedāvāt sēklas materiālu u.c. Ja vēlaties iekļauties kā dalībnieks interesentu tīklā HETEROGĒNAS LAUKAUGU POPULĀCIJAS, aicinām aizpildīt zemāk esošo pieteikuma formu, kas ļaus mums savstarpēji sazināties.

 

 

Informējam, ka pieteikuma formas ievadīto informāciju apstrādās tikai  projekta “Ģenētiski daudzveidīgu pašapputes graudaugu populāciju izpēte: agronomiskās īpašības, izmaiņas audzēšanas apstākļu ietekmē, izveidošanas un uzlabošanas iespējas” galvenie izpildītāji, lai apkopotu interesentu tīkla: HETEROGĒNAS LAUKAUGU POPULĀCIJAS potenciālos dalībniekus.  

Sīkāka informācija par AREI veiktajām datu apstrādēm un Jūsu tiesībām attiecībā uz to skatīt saitē: https://www.arei.lv/sites/arei/files/files/lapas/AREI_PRIVATUMA_POLITIKA.pdf.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par Interesentu tīklu HETEROGĒNAS LAUKAUGU POPULĀCIJAS vai jautājumos par anketas aizpildīšanu, lūgums sazināties, rakstot e-pastu Lindai Legzdiņai: linda.legzdina@arei.lv vai pa tālruni: +371 29363015

 

CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 12 =
Atrisiniet šo vienkāršo matemātikas uzdevumu un ievadiet rezultātu.