Pārlekt uz galveno saturu

ERAF projekts Nr. 1.1.1.4./17/I/003 “LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana”

Attēla autors: No AREI arhīva

Agroresursu un ekonomikas institūtā (AREI) turpinās Eiropas Savienības fonda projekta LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana Nr. 1.1.1.4./17/I/003 ieviešana.
2018.gada 3.ceturksnī projekta ietvaros noslēdzās pirmais iepirkums “Lauksaimniecības tehnikas un agregātu iegāde”. Tā ietvaros tika iegādātas 4 lauksaimniecības tehnikas vienības:

  • viiens mazgabarīta kombains kartupeļu izmēģinājumu novākšanai, kas paredzēts Priekuļu pētniecības centra (PPC) darbam;

Foto Nr. 1: Mazgabarīta kombains kartupeļu izmēģinājumu novākšanai darbībā Priekuļu pētniecības centrā

  • trīs mazgabarīta traktori izmēģinājumu iekārtu agregatēšanai, no kuriem divi ir paredzēti PPC izmēģinājumu veikšanai un viens Stendes pētniecības centra (SPC) pētnieciskajam darbam.

Visas 4 lauksaimniecības tehnikas vienības ir piegādātas pētniecības centriem un jau aktīvi piedalījās šī gada  ražas novākšanā.

Pašreiz projekta ietvaros norisinās otra iepirkuma par mazgabarīta lauksaimniecības agregātu iegādi (paredzamas 7 vienības) vērtēšana. 

traktors

 

 

 

 

 

 

 

Foto Nr. 2: mazgabarīta traktors izmēģinājumu iekārtu agregatēšanai Stendes pētniecības centrā

Pievienots 12/11/2018