Pārlekt uz galveno saturu

Darba piedāvājumi

vakances

Aicinām darba projektu koordinatoru/-i

Galvenie pienākumi:

  • koordinēt un uzraudzīt projektu aktivitāšu ieviešanu un finanšu plānošanu
  • darbs ar grāmatvedības programmu Horizon
  • projekta maksājuma pieprasījumu, finanšu atskaišu u.c. dokumentu sagatavošana
  • komunikācijas un informācijas aprites nodrošināšana starp projekta vadītāju, atbildīgajām personām un projekta finansētāju
  • projekta publicitātes nodrošināšana
  • projekta iepirkuma dokumentācijas sagatavošana

Prasības kandidātiem:

  • augstākā izglītība vadībzinātnē vai ar ekonomiku saistītā nozarē
  • prasme ikdienas darbā izmantot MS Office programmas, ļoti labi pārzināt Excel un vēlamas iemaņas darbā ar grāmatvedības programmu Horizon
  • precizitāte, augsta atbildības izjūta
  • spēja plānot savu laiku
  • labas saskarsmes iemaņas

Mēs piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu no EUR 800.00
  • darbu dinamiskā vidē ar atsaucīgiem kolēģiem
  • sociālās garantijas, t.sk., pēc pārbaudes laika, veselības apdrošināšanu
  • profesionālo prasmju izaugsmes iespējas

Darbavieta:  “Dižzemes”, Dižstende, Lībagu pagasts, Talsu novads

Darbalaiks: Normālais darba laiks

Slodze: Viena vesela slodze, darba līgums uz nenoteiktu laiku

CV un motivācijas vēstuli līdz 7. jūnijam lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakance@arei.lv ar norādi "PROJEKTU KOORDINATORS"

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir AREI, kontaktinformācija: Zinātnes iela 2, Priekuļi, Priekuļu pagasts, Priekuļu novads, Latvija, LV-4126. Papildus informāciju saistībā par personas datu apstrādi lūgums skatīt saitē: http://www.arei.lv/privatuma-politika. vai neskaidrību gadījuma zvanīt pa tālruni 67552909.