Pārlekt uz galveno saturu

Atbrīvojušās vietas uz izstādi "Gulfood 2019", kas notiks 2019.gada 17.-21.februārī Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) Dubaijas izstāžu centrā Dubai World Trade Center

Attēla autors: No AREI arhīva

Aicinām pieteikties tos pārtikas uzņēmumus, kas gaidījuši iespēju piedalīties ekskluzīvajā Austrumu tirgus izstādē, kur uz brīvām platībām stāv gaidītāju rindas un apmeklētāju pūļi no visas pasaules. AREI starptautisko pārtikas izstāžu kopstendu projekts piedāvā iespēju Latvijas pārtikas uzņēmumiem strādāt Latvijas nacionālajā kopstendā, kas atradīsies galvenajā hallē blakus lielvalstu kopstendiem (Čīli, Ameriku, Brazīliju, Lielbritāniju, Indiju, Japānu, u.tml.).

Minimālā stenda platība kopstendā- 8,5 m2.

Uzņēmumam ir iespēja pieteikties uz 8,5 m2 lielu platību aprīkotā nacionālajā kopstendā. Viena kvadrātmetra neaprīkotas platības maksa ir 530  EUR (+ PVN 21%).  Papildus obligātā maksa ir dalībnieka reģistrācija, ieraksts Internetkatalogā un apdrošināšana, kas kopā izmaksās 792 EUR katram dalībniekam. Līdzfinansējumu 50% apmērā iespējams saņemt LIAA, iesniedzot projektu.

Ja vēlaties garantēt sev vietu kopstendā, jāaizpilda pielikumā pievienotā pieteikuma forma un de minimis veidlapa (pielikumā). Ieskanēti un parakstīti dokumenti jāsūta, adresējot Andrai Ūdrei (andra.udre[at]arei.lv) līdz š.g. 16.novembrim. Oriģināls jānosūta pa pastu vai jāiesniedz personīgi Rīgā, Struktoru ielā 14, LV-1039.

Ja radušies kādi jautājumi, droši rakstiet.

Pievienots 02/11/2018